GROWART | EFEYAPI

HİZMETLERİMİZ

Solar Sistem (Güneş Enerjisi) Kurulum Hizmetleri

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel tasarlanmış anahtar teslim güneş panelli elektrik üretim projeleriyle sürdürülebilir optimal ve güvenilir bir kurulum sağlanmaktadır.

Solar Şarj İstasyonu Kurulum Hizmetleri

Güneş enerjisiyle çalışan şarj istasyonlarıyla, batarya-pil mantığı ile çalışan tüm almaçları, özellikle yeni nesil elektrikli araçları çevre dostu bir şekilde şarj etme imkânı sunulmaktadır.

Elektrik Enerjisi Depolama Hizmetleri

Güneş paneli kurulumuyla birlikte günümüzün vazgeçilmez ihtiyaçlarından biri haline gelen elektrik enerjisinin depolanması konusunda çözümler sunulmaktadır.

Proje ve Mühendislik Hizmetleri

Elektriğin olduğu her alanda proje plan, tasarım, çizim ve mühendislik hizmetleriyle müşterilerimize destek sağlanmaktadır.

Trafo Kurulum ve İşletme Hizmetleri

Güç ihtiyacının oluştuğu her alanda danışmanlık dahil anahtar teslim trafo kurulumları ve işletmesiyle ilgili çözümler sunulmaktadır.

Pano ve Kompanzasyon Sistem Kurulum Hizmetleri

Tecrübeli teknik ekibimizle elektrik panosu ve Kompanzasyon sistemleri plan, proje, tasarım, montaj ve takip hizmetleri sunulmaktadır.

Yenilenebilir Enerji Yatırım Danışmanlığı Hizmetleri

Yıllarını sektöre vermiş uzman teknik ekibimizle sürdürülebilir enerji projeleri için kapsamlı danışmanlık ve yönlendirme hizmetleri sunulmaktadır.

Ücretsiz Saha Keşif ve Teknik Destek & Bakım Hizmetleri

Hatasız doğru tasarlanmış optimal projeler için yerinde ücretsiz keşif hizmetleriyle proje sonrası sistem verimliliği için teknik destek ve bakım hizmetleri sunulmaktadır.